Ontdek hier onze nieuwe structuur en onze ledenactiviteiten 2013-2014 | Groen Groeien

Groen groeien is de vereniging voor Vlaamse tuinaannemers.
Ze verdedigt hun belangen, verenigt haar leden en zorgt voor commerciƫle en praktische voordelen. Word nu lid

Lid worden Ledenaanbod Login

Vragen of meer info nodig? Contacteer ons

Ontdek hier onze nieuwe structuur en onze ledenactiviteiten 2013-2014

‘Groen Groeien’ biedt, onder de vleugels van AVBS, met drie specifieke tuinaanlegkringen een volwaardige regionale werking aan. Dit werkjaar zetten we dus een grote stap voorwaarts. ‘Groen Groeien’ wil een duidelijke meerwaarde zijn voor haar leden-professionele tuinaannemers. Er wordt gewerkt rond zeven thema’s: advies, begeleiding, opleiding, informatie, netwerking, kortingen en belangenverdediging. Ontdek hieronder de voordelen van het lidmaatschap.

Groen Groeien heeft een uitgebreid aanbod van ledenactiviteiten waaronder vormingsavonden, workshops, praktijkopleidingen en tal van netwerkmogelijkheden. Klik op onderstaande lijst, maak jouw keuze en leg de gekozen activiteiten reeds vast in je agenda.

organigram-groen-groeien-website-1.jpg

Contactpersonen:

Groen Groeien West-Vlaanderen:
Marc.Galle@groengroeien.be

Groen Groeien Oost-Vlaanderen-Antwerpen-Vlaams-Brabant:
Peter.Lauwers@groengroeien.be

Groen Groeien Vlaams-Brabant-Limburg:
Ben.Ruymen@groengroeien.be